דיוק ותשומת לב לפרטים הקטנים

אורבן נדלן מעורבת בפרויקטים רבים לבניית מבני מגורים ועסקים ברחבי הארץ.

לחברת אורבן מחלקה מיוחדת המתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית, במסגרתה החברה יוזמת ומקדמת פרויקטים בתחום התחדשות עירונית, ותמ"א 38, כמו כן, החברה מארגנת קבוצות רכישה. חברת אורבן נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום הבנייה בכלל, ובתחום הבנייה במסגרת התחדשות עירונית בפרט.

החברה שמה לה לדגל את איכות החיים של הדיירים, ועושה את המיטב ליצירת מרחבי מחייה איכותיים עבור לקוחותיה.

פרוייקטים לפי תחום

פינוי בינוי

במסגרת התחדשות עירונית, פרויקטים של פינוי בינוי מאפשרים לשדרג את איכות החיים של הדיירים, לשפר תשתיות, ולבנות מבני מגורים מודרניים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

קבוצות רכישה

בנייה במסגרת קבוצות רכישה, מוזילה את עלויות הבנייה עבור הדיירים, מאפשרת לקבוצה להשפיע על תכנון המבנה, ולבחור את חברי הקבוצה.

תמ״א 38

מיגון מבנה קיים בפני רעידות אדמה היא משימה מורכבת שיש להשאיר למקצוענים. באורבן רכשנו ניסיון וידע רב, המאפשרים ביצוע מוצלח של פרויקטים של תמ"א 38.

בחירה באורבן, הבחירה המנצחת

באורבן אנו רואים את איכות החיים של לקוחותינו כתמרור המנווט את דרכנו. בתכנון הפרויקטים מושם דגש על התאמת הנכס לצרכיו ורצונו של הלקוח, ועל יצירת מרחב מחייה איכותי ומעצים עבור כל אחד מהדיירים.

כחברת בנייה מובילה, יש בידינו הידע והניסיון הדרושים לעמוד בהצלחה בכל משימת בנייה שנידרש אליה. ומחויבותנו לרווחתו של הלקוח מבטיחה לכם תמורה שאין לאומדה בכסף.

השילוב של מקצועיות, אמינות, ומחויבות לרווחת הלקוח, הוא שילוב מנצח, שהופך את הבחירה באורבן לטובה ביותר עבורך.